Mona 4* - 8 Декември - Импала Травел
+389 31 418-900 contact@impala.com.mk
+389 31 418-900 contact@impala.com.mk

Mona 4* – 8 Декември

HOTEL MONA 4*- Златибор

2 деца до 9,99 години ГРАТИС
Термин 08.12-11.12.2022

 

Цена по лице за пакет 3 ноќи / 4 дена
Standart Room – 144€
Comfort Room – 164€
Superior Room – 186€
Single Room – 228€

 

Во цената е вклучено:

 • Ноќевање со појадок
 • Користње на затворени базени, фитнес центар, сауна свет…
 • Wi-FI
 • Детско катче

Во цената не е вклучено:

 • Туристичка такса 1,20€ по лице на ден; Деца од 7-12 години плаќаат 0,70€ по лице на ден; Деца до 7 години не плаќаат (наплата во агенција)
 • Парна Бања
 • Надворешен паркинг 6€ по кола за 24h

Услови за деца:

 • Две деца до 0-9,99 годни ГРАТИС;
 • Деца 10-11,99 години 18€ по лице на ден;
 • Трето и Четврто возрасно лице на дополнително легло 30€ по лице на ден;

Доплати:

 • Доплата за вечера за возрасно лице до 13,5€ по лице на ден
 • Доплата за вечера за деца 2-6,99 години 4.5€ по лице на ден
 • Доплата за вечера за деца 7-11,99 години 9,5€ по лице на ден
 • Престој на домашни миленичиња е дозволен со претходна најава доплата 10€ на ден.

Капацитет на соби:

 • Standart Room – мах 2 лица;
 • Comfort Room-max 2+2 / 3+1
 • Superior Room 2+2 / 3+1
 • Single Room 1