Хотел Hot Springs Medical & Spa 4* - С.Бања - Импала Травел
+389 31 418-900 contact@impala.com.mk
+389 31 418-900 contact@impala.com.mk

Хотел Hot Springs Medical & Spa 4* – С.Бања

HOT SPRINGS MEDICAL & SPA 4* BANYA                      www.hotsprings-spa.com

ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ЗА ДВЕ ЛИЦА ВО ЕВРА НА БАЗА ПОЛУПАНСИОН

4

Double Comfort

 

Double Executive

 

Alpine Studio

 

Junior Suite

 

Allpine APP

 

02.01-16.04.2023

Недела-Четврток

165

174

189

200

235

Петок-Сабота

189

200

220

235

267

17.04-20.07.2023

Недела-Четврток

139

151

179

189

214

Петок-Сабота

169

185

195

210

251

21.07-09.09.2023

Недела-Четврток

165

174

189

200

235

Петок-Сабота

189

200

220

235

267

10.09-22.12.2023

Недела-Четврток

139

151

179

189

215

Петок-Сабота

169

185

195

210

251

Three Bedroom Villa ( max 6+3 )

02.01-20.07.2023

Недела-Четврток

435

Петок-Сабота

536

21.07-09.09.2023

Недела-Четврток

506

Петок-Сабота

588

10.09-22.12.2023

Недела-Четврток

435

Петок-Сабота

536

За еднокреветна соба 20% попуст од цената за две лица во двокреветна соба

Дете од 0 до 5.99 години на дополнително легло

Гратис

Дете од 6 до 11.99 години на прво дополнително легло

31

Дете од 6 до 11.99 години на второ дополнително легло

21

Возрасен на прво дополнително легло

41

Возрасен на второ дополнително легло

31

Цената вклучува: Користење на отворен и затворен базен со минерална вода, турски амам, парна бања, солена соба, финска

сауна, био сауна, ледена фонтана, игло, тепидариум, лакониум, rain walk

VACATION PACKAGE

За престој од 5 и повеќе ноќевања 15% попуст

PACKAGE -10%

За престој од 3 или 4 ноќевања 10% попуст

Минимум престој

2 ноќевања

ЦЕНИТЕ НЕ СЕ ВАЛИДНИ ЗА ВРЕМЕ НА БУГАРСКИ НАЦИОНАЛНИ ПРАЗНИЦИ И ШКОЛСКИ РАСПУСТ

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62 МКД