Хотел Montenegro Beach Resort 4* - Бечиќи - Импала Травел
+389 31 418-900 contact@impala.com.mk
+389 31 418-900 contact@impala.com.mk

Хотел Montenegro Beach Resort 4* – Бечиќи

ВЕЛИГДЕНСКИ ПАКЕТ

Хотел MONTENEGRO BEACH RESORT 4*- Бечиќи

1 дете до 11,99 години ГРАТИС

Термин 06.04-18.04.2023

Цена по лице за 3 ноќи пакет 101€

Во цената е вклучено:

 • Ноќевање со појадок;
 • Сместување во Standart Room
 • Неограничено користење на Спа центар (Внатрешен базен, Сауни, Џакузи, Парна Бања)
 • Користење на Детско Катче
 • Рано Пријавување / Доцно Одјавување
 • Wi-Fi низ цел хотел
 • Надворешен паркинг;

Во цената не е вклучено:

 • Tуристичка такса и хотелско осигурување 1,50€ по лице на ден;

 

Напомена:

 • Уплата се врши исклучиво во денари по курс 1€=61,8 денаери;
 • Строго ограничен број на соби се продаваат под промо пакет;
 • За резервација е потребно 50% аванас при резервација, остаток 14 дена пред патување;

 

Политика за откажување:

 • 14 дена пред пристигнување без пенали;
 • 13-0 дена пред пристигнување 100% пенали;