Куќа "Blu" - Сарти - Импала Травел
+389 31 418-900 contact@impala.com.mk
+389 31 418-900 contact@impala.com.mk

Куќа “Blu” – Сарти

Куќа “Blu”

 

Куќата се наоѓа во новиот дел на Сарти, попознат како плажата Сарти Бич, во средина идеална за пријатен и релаксирачки одмор. Само шеталиштето ја дели вилата од песочниот дел на плажата, каде што влезот во морето е постепен, погоден за семејства со мали деца. Од Центарот на Сарти е оддалечена на 1,7км.

Сместувачките капацитети се дизајнирани за сместување од две до четири лица. Голем број студија/апартмани имаат директен или страничен поглед на море, поглед на градина, еко студија кои немаат поглед, а секое од нив има комплетно опремена кујна, бања/тоалет, тераса, ТВ, WiFi интернет и клима (се доплаќа на лице место од 5 еур на ден) .

 

ЦЕНИТЕ СЕ ИЗРАЗЕНИ ЗА НАЕМ НА СОБА ЗА 7 НОЌЕВАЊА

 
-7% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ НАПРАВЕНИ ДО 30.04.2024, СО 100% УПЛАТА ДО 10.05.2024

На ПРОМО цените не следува попуст , првите 2 и последните 3 термина се промо цени.

 

АПАРТ ХОТЕЛ БЛУ САРТИ 

ЦЕНИ ЗА НАЕМ НА СТУДИО ЗА 7 НОЌЕВАЊА

Период Ноќ. 1/2 еко 1/2 студио 1/2 ssv 1/3 еко 1/3 градина 1/3 пог.море 1/3+1 1/4sv
25.05-01.06.2024 7 109 119 129 119 129 159 179 189
01.06-08.06.2024 7 209 219 229 219 229 269 289 299
08.06-15.06.2024 7 279 309 329 309 329 349 369 379
15.06-22.06.2024 7 309 349 359 349 359 379 399 409
22.06-29.06.2024 7 369 409 429 409 429 439 479 489
29.06-06.07.2024 7 459 479 499 479 499 529 559 569
06.07-13.07.2024 7 459 479 499 479 499 529 559 569
13.07-20.07.2024 7 499 529 549 529 549 579 609 619
20.07-27.07.2024 7 499 529 549 529 549 579 609 619
27.07-03.08.2024 7 499 529 549 529 549 579 609 619
03.08-10.08.2024 7 499 529 549 529 549 579 609 619
10.08-17.08.2024 7 499 529 549 529 549 579 609 619
17.08-24.08.2024 7 379 409 399 409 399 439 489 499
24.08-31.08.2024 7 309 339 349 339 349 389 429 439
31.08-07.09.2024 7 229 249 259 249 259 289 319 339
07.09-14.09.2024 7 209 219 229 239 249 259 299 319
14.09-21.09.2024 7 139 159 149 159 149 179 189 199
21.09-28.09.2024 7 99 109 119 109 119 129 149 169

Превоз до Сарти нема да се одвива, ПОНУДАТА Е СО СОПСТВЕН ПРЕВОЗ