Куќа "Evangelia" - Сарти - Импала Травел
+389 31 418-900 contact@impala.com.mk
+389 31 418-900 contact@impala.com.mk

Куќа “Evangelia” – Сарти

Куќа “Evangelia”

 

Вила Евангелија се наоѓа во мирниот дел на Сарти, на околу 50м од плажа. Вилата располага со трокреветни студиа, од кој три со страничен поглед на море и една без поглед.

Сите соби се трокреветни со еден брачен кревет и еден единечен се наоѓаат на втор спрат и располагаат со клима (5 еур доплата на ден) на лице место, ТВ, интернет (не гарантираме за брзината на истиот) кујна, тоалет, тераса. Сликите се од информативен карактер.

Капацитет на сместување 3 лица (максимум дозволено плус дете до 2год, кое дели легло со родители)

Специјалната понуда важи за ограничен број на соби во претпродажба, организаторот може да ја повлече понудата во секое време без претходна најава. 

Цените се однесуваат на наем на студио за 7 ноќевања (без превоз)

За оваа понуда не нудиме превоз

Цените се изразени во EUR за уплата во денарска противвредност (1EUR=62MKD).

(напомена: првите два и последните три термина се промо цени и не подложат на попуст) 

 
 
-7% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ НАПРАВЕНИ ДО 30.04.2024, СО 50% УПЛАТА ДО 10.05.2024

 

ВИЛА ЕВАНГЕЛИА – САРТИ
ЦЕНИ ЗА НАЕМ НА СТУДИО ЗА 7 НОЌЕВАЊА
Период Ноќ. 1/3 пог.градина 1/3 ссв
25.05-01.06.2024 7 139 159
01.06-08.06.2024 7 209 219
08.06-15.06.2024 7 289 309
15.06-22.06.2024 7 329 339
22.06-29.06.2024 7 389 409
29.06-06.07.2024 7 459 469
06.07-13.07.2024 7 479 489
13.07-20.07.2024 7 509 519
20.07-27.07.2024 7 519 529
27.07-03.08.2024 7 529 539
03.08-10.08.2024 7 529 539
10.08-17.08.2024 7 529 539
17.08-24.08.2024 7 429 439
24.08-31.08.2024 7 329 339
31.08-07.09.2024 7 269 279
07.09-14.09.2024 7 229 239
14.09-21.09.2024 7 189 199
21.09-28.09.2024 7 129 139