Хотел "Fontana 4*" - Врњачка Бања - Импала Травел
+389 31 418-900 contact@impala.com.mk
+389 31 418-900 contact@impala.com.mk

Хотел “Fontana 4*” – Врњачка Бања

Хотел FONTANA 4* 

2 деца до 11,99 години ГРАТИС
Teрмин 01.11 – 30.11.2023
(понудата не е валидна за период 07.11-12.11)
2 ноќи + 1 ноќ ГРАТИС

Цените се дадени за Пакет за 2 лица

Тип на Соба

3 ноќи = 2 ноќи

Superior Double Room

280€

Superior Double Room with Balcony

300€

Superior Aparment / Family Aparment

320€

Stuido / 1 Bed Room Aparment with Balcony

340€

Deluxe Apartment

380€

 

Во цената е вклучено:

  • Сместување на база Појадок и Вечера;
  • 2 Пилиг за тело во Парна Бања;
  • 2 Масажи за врат во трање од 15 минути;
  • Неограничено користење на Wellness Centar;
  • Неограничено користње на Фитнес Центар;
  • Игротека за деца;
  • Надворешен паркинг;

Во цената на пакетот не е вкучено:

  • Туристичка такса и хотелско осигурување 1,60€ по лице на ден; Деца до 11,99 години 0,50€ по лице на ден;

За резервации направени под „Non – Refundable “

  • 100% од вкупната вредност на резервацијата ќе биде наплатена доколку се откаже резервација од мометот на правење на резервација;
  • Доколку се напушти хотелот предвреме Хотелот не дозволува поврат на неискористени средства