+389 31 418-900 contact@impala.com.mk
+389 31 418-900 contact@impala.com.mk

Vila Kopaonik

Vila Kopaonik

http://www.vilakopaonik.com/

Цените се дадени по СОБА на база наем за 7 ноќи

Тип на сместување

Мах лица

19.12

26.12

26.12

23.01

23.01

27.02

27.02

06.03

06.03

13.03

13.03

27.03

Број на ноќи

7

7

7

7

7

7

1+1 Студио

3

425€

466€

425€

425€

425€

399€

2+1 Студио

5

509€

595€

551€

509€

509€

484€

Вип 1 Апартман

6

823€

1.105€

858€

858€

763€

763€

Вип Апартман

5

956€

1.211€

1.009€

1.009€

958€

958€

Цените се дадени во ЕУР плаќањето се врши исклучиво во денари по курс 1€=62 денари.

Во цената е вклучено:

  • Наем на Студио / Апартман
  • Користење на Ски Гардеробер
  • Wi-FI
  • Секојдневно оддржување на студио / апартман

Во цената не е вклучено (плаќање во агенција):

  • Туристичка Такса 1€ по лице на ден за возрасни; Деца 7-15 години 0,70€ по лице на ден; Деца до 7 години ГРАТИС
  • Хотелско осигурување 0,50€ по лице на ден
  • Подземна гаража 10€ по лице на ден (плаќање на рецепција)

Опис на сместување:

Постојат два типа на студио 1+1 и 2+1
– 1+1 Студио се состои од 1 соба еден тросед на развлекување и фотеља на спуштање
– 2+1 Студио се состои од 1 соба два троседа на развлекување и фотеља на спуштање
Квадратура на студијата е околу 30m².Секое студио поседува кујна која е комплетно опремена (шпорет, мини фрижидер).Исто така располагаат со LCD TV, балкон ,Wi-FI, пешкири.Секое студио има свој ормар во ски сервис.

Вип 1 Апартман
– Составен од 2 простории – дневна соба со тросед на развлекување и гарнитура на развлекување, во спална соба брачен кревет и фотеља на развлекување. Квадратура околу 65m².
Сите апартмани се опремени со мини кујна (шпорет, мини фрижидер), 2 купатила. Исто така располагаат со 2 х LCD TV, балкон ,Wi-FI, пешкири.

Вип Апартман
– Апартманот е составен од 3 простории. Дневна соба со гарнитура (не се развлекува) и кујна, една спална соба со брачен кревет и друга спална соба со 2 единечни кревети и еден кревет на спуштање. Квадратура на апартманот е околу 78 m². Сите апартмани се опремени со мини кујна (шпорет, мини фрижидер), 2 купатила. Исто така располагаат со 2 х LCD TV, балкон ,Wi-FI, пешкири.