Sunny Hills 3* - Импала Травел
+389 31 418-900 contact@impala.com.mk
+389 31 418-900 contact@impala.com.mk

Sunny Hills 3*

SUNNY HILLS 3* – Пампорово
www.sunnyhillsbg.com
Попуст за РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА : 10% за резервација и уплата до 31.10.2019
БОНУСИ : 7=6 за период на престој 01.12-24.12.2019, 06.01-02.03.2020, 04,03-10.03.2020 (попустите не се комбинираат)
Цените се по соба за 1 ноќевање со појадок 01.12-19.12.2019 20.12-28.12.2019 29.12-05.01.2020 06.01-19.01.2020
Вид на сместување 06.03-10.04.2020 20.01-05.03.2020    
Студио (2 возрасни)  50,00 € 62,00 € 87,00 € 54,00 €
Студио (2 возрасни + дете до 5.99 год.) 50,00 € 62,00 € 87,00 € 54,00 €
Студио (2 возрасни + дете од 6-11.99 год.) 50,00 € 62,00 € 87,00 € 54,00 €
Студио (3 возрасни) 62,00 € 75,00 € 106,00 € 62,00 €
Двоспален апартман (2 возрасни + 2 деца до 11.99 год.) 69,00 € 87,00 € 125,00 € 75,00 €
Двоспален апартман (3 возрасни + 1 дете до 11.99 год.) 69,00 €  87,00 € 125,00 € 75,00 €
Двоспален апартман (4 возрасни) 85,00 €  100,00 € 137,00 € 87,00 €
Триспален апартман (макс. 5 возрасни) 94,00 € 119,00 € 1.621,00 € 119,00 €
Доплата за ПОЛУПАНСИОН : возрасен – 12€, дете (6-11.99 год.) – 6€
Во цената е вклучено : користење на финска сауна, сауна со ароматерапија, солена соба, 2 џакузи, ски гардеробер, паркинг, интернет

Дополнителни услови :

  • Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден

Локација:  350 метри од најблискиот ски-лифт.

Содржина:  бесплатен WiFi, бесплатен паркинг, сауна, парна бања, џакузи и фитнес центар.