Snezhanka 3* - Импала Травел
+389 31 418-900 contact@impala.com.mk
+389 31 418-900 contact@impala.com.mk

Snezhanka 3*

 SNEZHANKA 3*

ПОПУСТ ЗА РАНИ РЕЗЕРВАЦИИ

– 10% попуст за резервации направени до 31.10.2020

Бонуси: 7=6, 8=7 за престој во период

03.01 – 31.01.2021 и 25.02 – 04.04.2021

**Попустот за рани резервации  НЕ СЕ комбинира со БОНУСИТЕ !!!

SNEZHANKA 3*- 

ПОЛУПАНСИОН

01.12-23.12

28.02-04.04

 24.12-28.12

 03.01-27.02

 

29.12-02.01

 

По лице во двокреветна соба

            24,20 €

              28,50 €

               67 €

Апартман 2+2

Цена од ден за 2 возрасни + 2 деца до 11,99 год.

            69 €

            83,50 €

              190 €

Во цената е вклучено: ноќевање со појадок и вечера, користење на внатрешен базен, сауна, џакузи, фитнес, интернет, паркинг.  Трансфер до ски лифтовите 1 Еур по лице на ден (се доплаќа во хотелот)

Попусти и доплати:

  • Дете до 5,99 години на дополнително легло – бесплатно
  • Дете од 6-11,99 години  на дополнително легло во двокреветна соба – 9 евра на ден
  • Трет возрасен во двокреветна соба – 25% попуст на редовната цена
  • Трето дете до 11,99 год на дополнително легло во апартман – 8 евра на ден
  • Трет или четврт возрасен на дополнително легло во апартман – 11 евра на ден
  • Доплата за Новогодишна вечера  (задолжително) 50€ / возрасен, 25€ / дете (2-11,99г.)

Капацитет на сместување:

  • Двокреветна соба – 2 возрасни + 1 дете до 11,99 год или 3 возрасни
  • Апартман со една спална – 2 возрасни + 3 деца до 11,99 год или 3 возрасни + 2 деца до 11,99 год или 4 возрасни + 1 дете до 11,99 год.

Во цените не е вклучено : патничко осигурување и туристичка тaкса 1€ по лице на ден

Цените се дадени во евра, плаќање во денарска противвредност 1€ = 62,00 мкд