Hotel Panorama 3* - Импала Травел
+389 31 418-900 contact@impala.com.mk
+389 31 418-900 contact@impala.com.mk

Hotel Panorama 3*

Цените се по лице за 1 ноќевање  21.12-22.12.2018 23.12-25.12.2018 02.01-06.01.2019 01.02-05.03.2019
на база ПОЛУПАНСИОН  26.12-29.12.2018      
Вид на сместување  06.01-31.01.2019      
Двокреветна соба 2+1                    28,00 € 37,00 €                 30,00 € 28,00 €
Едноспален апартман 2+2                    56,00 € 67,00 €                 65,00 € 56,00 €

Во цената е вклучено : појадок и вечера, транспорт до ски центар Студенец, користење на сауна, парна бања, џакузи, фитнес, ски гардеробер, паркинг, интернет.

Дополнителни услови : 

  • Дете до 9.99 год. на дополнителни легло – бесплатно
  • Дете над 10 год. или возрасен на дополнително легло – 40% попуст
  • Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден