+389 31 418-900 contact@impala.com.mk
+389 31 418-900 contact@impala.com.mk

Snezhanka 3*

Хотел СНЕЖАНКА 3* – Пампорово 
Попуст за РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА : 15% за резервација и уплата до 30.09.2019 | 10% за резервација и уплата до 31.10.2019
БОНУСИ : 7=6 за период на престој 02.01-31.01.2020 | 24.02-31.03.2020 (попустите не се комбинираат)
Цените се по лице за 1 ноќевање  01.12-23.12.2019 24.12-27.12.2019 28.12-01.01.2020
на база ПОЛУПАНСИОН 29.02-31.03.2020 02.01-28.02.2020
Двокреветна соба  2+1                      25,00 €                      29,00 €                                                                                     71,00 €
Едноспален апартман 2+2                      35,00 €                      43,00 €                                                                                   101,00 €
Во цената е вклучено : користење на внатрешен базен, сауна, интернет, паркинг

Дополнителни услови :

  • Дете до 5.99 год. во двокреветна соба со 2 возрасни – бесплатно
  • Дете од 6-11.99 год. на дополнително легло во двокреветна соба – 65% попуст
  •  Трет возрасен на дополнително легло во двокреветна соба – 25% попуст
  • Две деца до 11.99 год. на дополнително легло во апартман со 2 возрасни – бесплатно
  • Трет возрасен на дополнително легло во апартман со 2 возрасни – доплата 11€
  • Четврт возрасен на дополнително легло во апартман – доплата 11€
  • Доплата за новогодишна вечера (задолжително) : возрасни – 55€, дете (4-11.99 год.) – 30€
  • Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден