+389 31 418-900 contact@impala.com.mk
+389 31 418-900 contact@impala.com.mk

Kamelia Apart 4*

KAMELIA APART 4* -Пампорово
Попуст за РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА : 10% за резервација и уплата до 31.10.2019 ( не важи за термин: 27.12-02.01.2020 )
Цените се по лице за 1 ноќ. – НАЕМ 01.12-18.12.2019 19.12-26.12.2019 27.12-02.01.2020 13.01-19.01.2020 20.01-04.03.2020
05.03-15.04.2020 03.01-12.01.2020
Студио (2+0) – мин.2 лица плаќаат                                   25,00 €                      41,00 €                          58,00 €                        29,00 €                       36,00 €
Еднопспален апартман (2+2) – мин. 2 лица плаќаат                                   28,00 €                      43,00 €                          62,00 €                        31,00 €                       39,00 €
Двоспален апартман (4+2) – мин. 4 лица плаќаат                                   23,00 €                      35,00 €                          54,00 €                        25,00 €                       32,00 €
Триспален апартман (6+2) – мин. 6 лица плаќаат 21,00 € 33,00 € 51,00 € 15,00 € 30,00 €
Во цената е вклучено: користење на внатрешен базен, фитнес, релакс зона, интернет, ски гардеробер, анимација за деца

Дополнителни услови :

  • Деца до 5.99 год. – бесплатно
  • Деца од 6-11.99 год. на дополнително легло – 60% попуст
  • Возрасен на дополнително легло – 20% попуст
  • Доплата за појадок: возрасни – 6 евра; дете од 6-11.99 год. – 4€
  • Доплата за вечера : возрасни – 11 евра; дете од 6-11.99 год. – 6€
  • Доплата за новогодишна вечера (задолжително) : возрасни – 100€, дете од 6-11.99 год. – 50€
  • Доплата за божиќна вечера (задолжително) : возрасни -45€, дете од 6-11.99 год. – 28€

Хотелот  се наоѓа на 150 метри од ски-лифтот.

Располага со  затворен базен, сеф на рецепцијата (со доплата), паркинг, гаража, ресторан, фитнес, сауна, масажи, џакузи, билијард.