ВЕЛИНГРАД – Здравец 4* - Импала Травел
+389 31 418-900 contact@impala.com.mk
+389 31 418-900 contact@impala.com.mk

ВЕЛИНГРАД – Здравец 4*

ВЕЛИГДЕН 2019 – ВЕЛИНГРАД

Цените се валидни за период на престој : 26.04-29.04.2019

 

Тип на сместување

3 ПП

4 ПП

Еднокреветна соба

144 €

192 €

Двокреветна соба – ЕКО   (2+0)

144 €

192 €

Двокреветна соба – ЛУКС (2+2)

159 €

212 €

Двокреветна соба – ВИП    (2+2)

171 €

228 €

 

Минимален престој 2 ноќевања

Дополнителни услови :

  • Дете до 5.99 години – бесплатно
  • Дете од 6 до 11.99 год. на доп.легло – 70 % попуст
  • Трет возрасен – плаќа цела сума

Цените се по лице и вклучуваат :

  • 3 ноќевања со појадок и вечера
  • Празничен ручек на 28.04.2019
  • Користење на затворен минерален базен, џакузи, детски базен, леден базен, парна бања, сауна, фитнес
  • Интернет, паркинг
  • Клима уред
  • Детски кат