САНДАНСКИ - Хотел СВЕТИ НИКОЛА 3* - Импала Травел
+389 31 418-900 contact@impala.com.mk
+389 31 418-900 contact@impala.com.mk

САНДАНСКИ – Хотел СВЕТИ НИКОЛА 3*

ВЕЛИГДЕН 2019 – САНДАНСКИ

Цените се валидни за период на престој : 25.04-29.04.2019

Тип на сместување 2 НП 3 НП 4 НП
Двокреветна соба – стандард – 2 возрасни 129€ 169€ 205€
Двокреветна соба – стандард – 2 возрасни + 1 дете (4-11.99 год.) 158€ 205€ 248€
Двокреветна соба – делукс 156€ 202€ 248€
Двокреветна соба – делукс– 2 возрасни + 1 дете (4-11.99 год.) 189€ 246€ 302€
Студио – 2 возрасни 237€ 323€ 410€
Студио – 2 возрасни + 1 дете (4-11.99 год.) 248€ 334€ 420€
Студио – 3 возрасни 253€ 339€ 425€

Деца до 3.99 год. – беплатно

Цените се по СОБА и вклучуваат :

  • 2 / 3 / 4 ноќевања со појадок на шведска маса
  • Празничен Велигденски ручек на 28.04.2019
  • Користење на СПА Центар – внатрешен базен со минерална вода, сауна, римска бања, солена соба, фитнес
  • Интернет, паркинг