САНДАНСКИ – Medite 4* - Импала Травел
+389 31 418-900 contact@impala.com.mk
+389 31 418-900 contact@impala.com.mk

САНДАНСКИ – Medite 4*

ВЕЛИГДЕН 2019 – САНДАНСКИ

Цените се валидни за период на престој : 25.04-29.04.2019

 

Тип на сместување 3 НП 4 НП
Двокреветна соба – делукс (2+0) 323€ 388€
Еднокреветна соба – делукс 258€ 313€
Двокреветна соба – премиум (2+1) 372€ 441€
Еднокреветна соба – премиум 291€ 355€
Јуниор апартман (2+2) 501€ 620€
Делукс апартман (4+0) 645€ 808€
Вила (2+0) 598€ 754€
Дополнително легло за возрасен 81€ 108€

Деца до 11.99 год. – бесплатно

Цените се по СОБА и вклучуваат :

  • 3 / 4 ноќевања со појадок
  • Користење на СПА Центар – внатрешен базен со минерална вода, надворешно џакузи, финска сауна, хербална сауна, парна бања, тропски туш, релакс зона, фитнес
  • Интернет, паркинг
  • Доплата за Велигденски ручек (незадолжително) : Возрасен – 24€ | Дете – 13€