Интерхотел 4* - САНДАНСКИ - Импала Травел
+389 31 418-900 contact@impala.com.mk
+389 31 418-900 contact@impala.com.mk

Интерхотел 4* – САНДАНСКИ

Велигден 2019

Цени валидни за период на престој од 26.04-29.04.2019
Тип на сместување 3 ноќевања со појадок 3 полупансиони 4 ноќевања со појадок 4 полупансиони
Двокреветна соба – стандард (2+1) 305 355€ 375€ 449€
Двокреветна соба – делукс(2+1) 335 388€ 417€ 488€
Студио стандард (2+2) 470 514€ 586€ 650€
Апартман стандард (2+2) 530 568€ 657€ 718€
Дополнителни услови
Деца до 3.99 год. Бесплатно
Дете од 4-11.99 год. на доп.легло во соба 60 80€ 69€ 98€
Дете од 4-11.99 год. на доп.легло во студио/апп 15 37€ 12€ 45€
Дете од 12-15.99 год. на доп.легло  во соба /студио/  апп 120 147€ 125€ 184€
Возрасен на доп.легло во студио/апп 120 147€ 125€ 184€

 

 Цените се во евра за 2 лица за 3 или 4 ноќевања и вклучуваат:

  • Ноќевање со појадок или појадок и вечера
  • Велигденски бранч на 28.04.2019 (од 11.30-14.30 ч.)
  • Користење на СПА центар (внатрешен полуолимписки базен со минирална вода, надворешен базен со минерална вода, отворен термален базен со минерална вода, сауна, парна бања, фитнес)
  • Паркинг, интернет, детски кат

ОРГАНИЗИРАН ПРЕВОЗ

Скопје – Сандански – Скопје

Поаѓање : 26.04.2019

Враќање : 29.04.2019

Цена : 40€ повратен билет