Хотел МУРИТЕ 4* - БАНСКО - Импала Травел
+389 31 418-900 contact@impala.com.mk
+389 31 418-900 contact@impala.com.mk

Хотел МУРИТЕ 4* – БАНСКО

Велигден 2019 ВО БАНСКО

Вид на сместување

3 ноќевања / All Inclusive

4 ноќевања / All Inclusive

Зграда АЗАЛИА

Двокреветна соба (2+0)

92€

122€

Едноспален апартман (2+2)

101€

135€

Двоспален апартман (4+2)

92€

122€

Зграда ОРХИДЕА

Двокреветна соба (2+0)

84€

112€

Едноспален апартман (2+2)

92€

122€

Двоспален апартман (4+2)

84€

112€

• Задолжителна доплата за Велигденски ручек 28.04.2019 – возрасни 12€, деца (6-13.99 год.) 6€

• Дете од 0-5.99 год. со 2 возрасни – бесплатно

• Прво дете од 06-13.99 год. на дополнително легло – бесплатно

• Второ дете од 06-13.99 год. на дополнително легло – 50% попуст

• Трет возрасен на дополнително легло – 30% попуст

• За сместување во двоспален апартман се наплаќаат 4 полни суми

Цените се во евра по лице и вклучуваат :

  • 3 или 4 ноќевања на база ALL INCLUSIVE (појадок, ручек, вечера, ужина, неограничени алкохолни и безалкохолни пијалоци до 22 часот)
  • Користење на СПА ЦЕНТАР (внатрешен базен, сауна, парна бања, џакузи, фитнес)
  • Детски кат, интернет, паркинг

Во цените не е вклучено : патничко осигурување и туристичка тaкса 1€ по лице на ден

Организиран превоз

Скопје – Банско – Скопје

Поаѓање : 26.04.2019 | Враќање : 29.04.2019

Цена за повратен билет : 35€ по лице