Хотел МАУНТАИН ПАРАДАЈС 4* - БАНСКО - Импала Травел
+389 31 418-900 contact@impala.com.mk
+389 31 418-900 contact@impala.com.mk

Хотел МАУНТАИН ПАРАДАЈС 4* – БАНСКО

Велигден 2019 ВО БАНСКО

Вид на сместување

3 ноќевања /

ALL INCLUSIVE light

4 ноќевања /

ALL INCLUSIVE light

Студио (2+0)

85€

110€

Едноспален апартман (2+2)

90€

120€

• Прво дете од 0-11.99 год. на дополнително легло – бесплатно

• Второ дете од 2-11.99 год. на дополнително легло – 50% попуст

• Трет возрасен на дополнително легло – 30% попуст

Цените се во евра по лице и вклучуваат :

  • 3 или 4 ноќевања на база ALL INCLUSIVE LIGHT (појадок, ручек, вечера, пијалоци – пиво и вино за време на оброците)
  • Користење на СПА ЦЕНТАР (внатрешен базен, сауна, парна бања, џакузи, фитнес)
  • Интернет, паркинг

Во цените не е вклучено : патничко осигурување и туристичка тaкса 1€ по лице на ден

Организиран превоз

Скопје – Банско – Скопје

Поаѓање : 26.04.2019| Враќање : 29.04.2019

Цена за повратен билет : 40€ по лице