Хотел ГРИН ВУД 4* – БАНСКО - Импала Травел
+389 31 418-900 contact@impala.com.mk
+389 31 418-900 contact@impala.com.mk

Хотел ГРИН ВУД 4* – БАНСКО

Велигден 2019

Вид на сместување

3 ноќевања / All Inclusive

4 ноќевања / All Inclusive

Двокреветна соба (2+0)

121€

150€

Студио (2+2)

132€

160€

Едноспален апартман (2+2)

144€

174€

• Задолжителна доплата за деца од 06-13.99 год. за Велигденски ручек 28.04.2019 – 10€

• Дете од 0-3.99 год. со 2 возрасни – бесплатно

• Прво дете од 04-13.99 год. на дополнително легло – бесплатно

• Второ дете од 04-13.99 год. на дополнително легло – 50% попуст

• Трет возрасен на дополнително легло – 20% попуст

Цените се во евра по лице и вклучуваат :

  • 3 или 4 ноќевања на база ALL INCLUSIVE (појадок, ручек, вечера, ужини, неограничени алкохолни и безалкохолни пијалоци до 23 часот)
  • Транспорт до црквата во Разлог (сабота спрема недела – 28.04.2019)
  • Празничен Велигденски ручек на 28.04.2019
  • Користење на СПА ЦЕНТАР (внатрешен базен, сауна, парна бања, турска бања, релакс зона, фитнес)
  • Детски кат, интернет, паркинг

Во цените не е вклучено :

  • Патничко осигурување и туристичка тaкса 1€ по лице на ден

ОРГАНИЗИРАН ПРЕВОЗ

Скопје – Банско – Скопје

Поаѓање : 26.04.2019

Враќање : 29.04.2019

Цена : 35 € повратен билет