Хотел Феста Чамкорија 4* - БОРОВЕЦ - Импала Травел
+389 31 418-900 contact@impala.com.mk
+389 31 418-900 contact@impala.com.mk

Хотел Феста Чамкорија 4* – БОРОВЕЦ

Велигден 2019 ВО БОРОВЕЦ

Вид на сместување

3 ноќевања / all inclusive light

4 ноќевања / all inclusive light

Двкреветна соба (2+0)

105€

140€

Студио (2+2)

115€

154€

Едноспален апартман (2+2)

126€

168€

• Дете до 1.99 год. – бесплатно

• Прво дете од 2-12.99 год. на дополнително легло – бесплатно

• Второ дете од 2-12.99 год. на дополнително легло – 50% попуст

• Возрасен на дополнително легло – 30% попуст

Цените се во евра по лице и вклучуваат :

  • 3/4 ноќевања на база појадок, ручек, ужина, вечера, пијалоци за време на оброците
  • Велигденски ручек на 28.04.2019
  • Користење на внатрешен базен, сауна, парна бања, релакс соба
  • Фитнес
  • Паркинг
  • Интернет
  • 15 мин терапија во Велнес центар

Во цените не е вклучено :
– патничко осигурување 
– туристичка тaкса 1€ по лице на ден