Festa Winter Palace 5* - Боровец - Импала Травел
+389 31 418-900 contact@impala.com.mk
+389 31 418-900 contact@impala.com.mk

Festa Winter Palace 5* – Боровец

Хотел ФЕСТА ВИНТЕР ПАЛАС 5*

СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА : 20% попуст за резервации и уплати од 25.03-10.04.2018

Цени валидни за период на престој : 26.04 – 01.05.2019

Вид на сместување

3 ПП

4 ПП

Двокреветна соба (2+1)

178€

220€

Студио (2+2)

196€

238€

 Едноспален апартман (2+2)

205€

247€

Дополнителни услови :
Дете до 1.99 год. – бесплатно
Прво дете од 2-12.99 год на дополнително легло – бесплатно
Второ дете од 2-12.99 год. на дополнително легло – 50% попуст
Возрасен на дополнително легло – 30% попуст

Цените се во евра по лице и вклучуваат :

  • 3 или 4 ноќевања на база појадок и вечера
  • Велигденски ручек на 28.04.2019
  • Празнична анимација за деца со многу игри
  • Водна гимнастика и јога
  • Караоке вечер со вклучен 1 пијалок на 28.04.2019 и 1 игра во Escape room
  • Користење на внатрешен базен, џакузи, сауна, парна бања, фитнес
  • Паркинг, интернет

Во цената не е вклучено :

  • Туристичка такса 1 € на ден
  • Патничко осигурување