Borovets Hills 5* - Импала Травел
+389 31 418-900 contact@impala.com.mk
+389 31 418-900 contact@impala.com.mk

Borovets Hills 5*

Тип на сместување ПОЛУПАНСИОН (мин. 2 ноќевања)
Двокреветна соба (2+1) 30€
Студио (2+2) 33€
Едноспален апартман (2+2) 38€

Дополнителни услови:

  • Дете до 3.99 години – Бесплатно
  • Дете од 4 до 11.99 години на дополнително легло – 60 % попуст
  • Трет возрасен на дополнително легло – 20 % попуст

Цените се по лице и вклучуваат :

  • 1 ноќевањена база полупансион
  • Користење на СПА Центар – базен, џакузи, сауна, парна бања, фитнес
  • Интернет, паркинг
  • Детски кат

Во цената не е вклучено:

  • Туристичка такса 1 € по лице на ден
  • Патничко осигурување