Sv. Spas 5* - Импала Травел
+389 31 418-900 contact@impala.com.mk
+389 31 418-900 contact@impala.com.mk

Sv. Spas 5*

Цените важат за период : 02.01 – 20.12.2018 г.

Вид на сместување 1 ноќ. 2-3 ноќ. 5 ноќ. 7 ноќ. и повеќе ноќ.
Двокреветна соба(2 в.+ 1 д.) 98 € 90 €  86 € 80 €
Апартман (2 в.+ 2 в./д.) 124 € 114 € 108 € 102 €
Студио ВИП (2 в.+ 2 в./д.) 113 € 105 € 99 € 93 €
Доплата за трет возрасен во апп. 19 € 19 € 19 € 19 €
Доплата за второ дете од 6 до 11.99 г. 6 € 6 € 6 € 6 €

 

Цената е по соба, студио или апп, за основните легла, и вклучува: ноќевање со појадок, користење на базен со минерална вода 30-32С, џакузи со минерална вода 36-38С, детски базен со минерална вода 36-38С, сауна, фитнес, парна бања, релакс зона, детска сала за игри, интернет, паркинг.

Дополнителни услови:
– Деца до 5.99 години – БЕСПЛАТНО
– Прво дете 6-11.99 години на дополнително легло – БЕСПЛАТНО
– Второ дете од 6-11.99 години во студио/апартамент доплаќа по табелата
– Возрасен на дополнително легло во студио/апартамент доплаќа по табелата

Доплата Полупансион Полн пансион
Возрасен 14 € 24 €
Второ дете од 6-11.99 години 8 € 12 €