Hot Spring Medical Spa 4* (2018) - Импала Травел
+389 31 418-900 contact@impala.com.mk
+389 31 418-900 contact@impala.com.mk

Hot Spring Medical Spa 4* (2018)

СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА  валидна за период на престој: 09.09 – 29.11.2018
(не важи за период: 20.09-24.09 и 11.10-14.10.2018)

Бонус ноќевање: 4=3; 5=4; 8=6
Деца до 8.99 год. БЕСПЛАТНО
Прво дето од 9 до 13.99 години – доплата 28 евра на ден
Второ дете од 9 до 13.99 години – доплата 19 евра на ден

Период Денови на престој Двокреветна соба – комфорт (2+0) Двокреветна соба – егзекутив (2+1) Алпин студио (2+2) Јуниор сјуит (2+2)
07.01-03.02.2018 Петок и сабота 60 € 64 € 78 € 90 €
Недела-четврток 50 € 52 € 66 € 80 €
04.02-05.04.2018 Петок и сабота 58 € 62 € 72 € 84 €
Недела-четврток 48 € 50 € 60 € 72 €
06.04-14.04.2018 Петок и сабота 60 € 64 € 78 € 90 €
Недела-четврток 50 € 52 € 66 € 80 €
15.04-14.06.2018 Петок и сабота 62 € 66 € 69 € 80 €
Недела-четврток 50 € 54 € 60 € 70 €
15.06-12.07.2018 Петок и сабота 64 € 69 € 76 € 90 €
Недела-четврток 54 € 56 € 64 € 78 €
13.07-15.09.2018 Петок и сабота 68 € 70 € 82 € 96 €
Недела-четврток 56 € 58 € 70 € 85 €
16.09-29.11.2018 Петок и сабота 62 € 66 € 69 € 80 €
Недела-четврток 50 € 54 € 60 € 70 €
30.11-20.12.2018 Петок и сабота 70 € 74 € 82 € 95 €
Недела-четврток 58 € 62 € 70 € 85 €

Цените се во евра по лице за 1 ноќевање и вклучуваат :
– Појадок и вечера
– Користење на СПА Центар – внатрешни и надворешни базени со минерална вода, сауна, парна бања, турска бања, ледена фонтана, солена соба, тепидариум, лакониум, фитнес
– Интернет, паркинг

СПЕЦИЈАЛНИ ПАКЕТИ :
√ 10% попуст за престој од 3 – 4 ноќевања
√ 15% попуст за минимален престој од 5 ноќевања

Дополнителни услови :
– За сместување во еднокреветна соба – 20% попуст од цената за 2 лица
– Дете до 5.99 год. – бесплатно
– Прво дете од 6-11.99 год. на дополнително легло – доплата 28€ на ден
– Второ дете од 6-11.99 год. на дополнително легло – доплата 19€ на ден
– Дете од 6-11.99 год. на редовно легло – 25% попуст од цената за возрасен
– Трет возрасен на дополнително легло – доплата 36€ на ден
– Четврт возрасен на дополнително легло – доплата 28€ на ден