+389 31 418-900 contact@impala.com.mk
+389 31 418-900 contact@impala.com.mk

Aspa Villa 3* (2020)

ХОТЕЛ АСПА ВИЛА 3* – С.БАЊА, БАНСКО

 

Цени валидни за период на престој : 05.01-07.03.2020

Вид на сместување недела – четврток петок – сабота
Двокреветна соба без тераса (2+1) 28€ 32€
Двокреветна соба со тераса (2+2) 33€ 35€
Апартман (2+2) 33€ 38€

Специјална понуда : 5% попуст за 5 и 5+ ноќевања

 

  • Деца до 5.99 год. со 2 возрасни – бесплатно
  • Прво дете од 6-11.99 год. на дополнително легло – 30% попуст
  • Второ дете од 6-11.99 год. на дополнително легло – 50% попуст
  • Возрасен на дополнително легло – 20% попуст

Цените се за по лице за 1 ноќевање и вклучуваат:

  • Ноќевање со појадок и вечера
  • Користење на надворешен базен со минерална вода (од 33-38 ºC), надворешно џакузи со менерална вода (од 36-40 ºC), сауна, парна бања, релакс зона, фитнес
  • Паркинг, интернет

Во цената не е вклучено :

  • Туристичка такса 1€ по лице на ден
  • Патничко осигурување