Aspa Villa 3* (2018) - Импала Травел
+389 31 418-900 contact@impala.com.mk
+389 31 418-900 contact@impala.com.mk

Aspa Villa 3* (2018)

Цени валидни за период на престој : 01.10-30.11.2018

Цените не важат за празници

Вид на сместување Недела -Четврток Петок -Сабота
Двокреветна соба – базен (2+1) 24 € 29 €
Дете до 5.99 год. на доп.легло Бесплатно Бесплатно
Дете од 6-11.99 год. на доп.легло 30 % попуст 30% попуст
Двокреветна соба – планина (2+2) 28 € 32 €
Дете до 5.99 год. на доп.легло Бесплатно Бесплатно
Прво дете од 6-11.99 год. на доп.легло 30 % попуст 30 %   попуст
Второ  дете од 6-11.99 год. на доп.легло 50% попуст 50% попуст
 Boзрасен на допол. легло 20% попуст 20% попуст

 

Цените се во евра по лице и вклучуваат :

Ноќевање на база појадок и вечера
Користење на надворешен базен со минерална вода, џакузи, детски базен, фитнес, сауна, парна бања
Интернет
Паркинг

Во цената не е вклучено :

Туристичка такса 1€ по лице на ден
Патничко осигурување