Хотел Жупа wellness & СПА 3* - Импала Травел
+389 31 418-900 contact@impala.com.mk
+389 31 418-900 contact@impala.com.mk

Хотел Жупа wellness & СПА 3*

 

 

 

ŽUPA WELLNESS & SPA3*, Центар (стаза Мало Езеро)

 

Специјална понуда:

 

Mакс лица

24.Jан31.Јан

31.Jан14.Фев

 

Бр на ноќи

 

7

7

 

Апп 2

2

515€

498€

 

Aпп 3

3

573€

555€

 

Aпп 4

4

636€

615€

 

Апп 5

5

735€

707€

 

Aпп 6

6

890€

859€

 

Aпп 7

7

982€

946€

 

Акција е веќе пресметана

 

-20%

 

Акција 20% попуст е пресметана во цена за термини 31.Jан 07.Фев  I  07.Фев 14.Фев

+ 20% попуст на наем на ски опрема

+ 20% попуст на ски училиште

Цена во ЕУР за наем на апартман по ноќевање  

 Редовен ценовник

 

 

13.ДЕК

20.ДЕК

Нед-Чет

13.ДЕК

20.ДЕК

Чет-Нед

20.ДЕК

27.ДЕК

27.ДЕК

10.JAН

10.JAН

31.JAН

31.JAН

21.ФЕВ

21.ФЕВ

14.MAР

14.MAР

21.MAР

21.MAР

04.AПР

APP 2

2

39

52

74

105

74

99

79

46

41

APP 3

3

41

55

82

116

82

110

89

51

45

APP 4

4

46

61

91

129

91

122

99

57

50

APP 5

5

53

70

105

148

105

140

114

67

58

APP 6

6

64

85

127

180

127

170

138

80

71

APP 7

7

68

91

140

198

140

187

152

89

78

Цената вклучува:

·      Наем на апартман за наведен број на ноќи

·      Пешкири во соба

·      Основно дневно одржување

·      Ски Гардеробер

·      Wi-Fi

 

Цената не вклучува:

Полупансионоплата задолжителна во период 20.12 – 14.03.2020(освен за APP6 и APP7)доплата изнесува 18 eur по лице на ден; Деца 2-11,99 години плаќа 9 еур.Деца до 1,99 години ГРАТИС

Туристичка (задолжително)1 еур по лице на ден;Деца 7- 15 години 0,5еур по лице на ден;Деца 2-7 години ГРАТИС

Wellness and Spa центарСауна,собе за масажа,бнатрешен базен 9 x 4,5 метри,џакузи; Услугите во Спа центар се резервирати плаќат на лице место во зависност од слободен капацитет;Цена за користење на базен и сауна ке бидат истакнати дополнително:

-Паркинг во подземна гаража – по цена од 8 еур на ден,во зависност на слободни места,плаќање на лцие место;