Хотел Junior 3*- Брзече - Импала Травел
+389 31 418-900 contact@impala.com.mk
+389 31 418-900 contact@impala.com.mk

Хотел Junior 3*- Брзече

 

 

 

HOTEL JUNIOR 3* Брзече

Цените се дадени во EUR по лице на ден или по пакет како што е наведено во табелата на база Полупансион

 

Tип на Сместување

Бр на лица

Услуга

01.Дек

20.Дек

Новогодишен Пакет 27.Дек – 03. Jан

03.Jан

10.Jан

31.Jан

16.Фев

20.Дек

27.Дек

4 ноќи                       oд 30.12

Дополннителна ноќ

7 ноќи

10.Jан

31.Jан

16.Фев

28.Фев

Aкција 6=7

Aкција 6=7

Aкција 6=7

Mинимум Бр на ноќи

1

1

5

5

5

5

СОБИ

ECONOMIC соба

2

ПОЛУПАНСИОН

54

58

520

109

635

79

63

78

63

STANDARD соба

2

61

65

590

116

703

86

70

85

70

3

78

82

658

133

792

103

87

102

87

4

95

95

/

/

/

121

104

119

104

COMFORT соба

2

65

70

610

121

729

91

75

90

75

3

83

87

678

138

818

109

92

107

92

4

100

104

746

155

907

126

109

124

109

FAMILY соба

2

75

79

686

129

806

100

84

98

84

3

92

96

754

146

895

117

101

115

101

4

109

113

822

163

984

134

118

132

118

DELUXE соба

2

66

78

641

128

769

99

83

97

83

DELUXE+ соба

2

75

83

661

133

796

104

88

103

88

3

92

100

729

150

885

121

105

120

105

***Aкција 6=7 важи само за сместување во ECONOMIC, STANDARD, COMFORT и FAMILY соба

 

Во цената е вклучено:

Смстување на база Полупансион (Појадок и Вечера –шведска маса) за наведн број на лица во соба  
Хотелско осигурување,Надворешен Паркинг,Wi-FI,Ски Гардеробер,Анимација за деца,новогодишна вечера за полноплатежни лица вклучена во цената.

 ● Напомена:Дочек на нова година ќе биде организиран доколку дозволи епидимилошка ситуација.За протоколи и начин на ораганизација гостите ке бидат дополнително известени.
.

Во цената не е вклучено:

Туристичка Такса по лице:Возрасни 0,86 eur, Деца 7-15 години 0,43 eur. Деца до 7 години ГРАТИС.

 

Попусти и Доплати:

 Прво дете 0-6.99 години во присуство на две возрасни лица ГРАТИС – доколку користи заедничко легло,второ дете 0-6,99 години плаќа 12 eur  сместување на база Полупансион на ден.
 ● За сместуване во Апартмани (наем) могучност доплата за исхрана за:Појадок 2,6 eur за возрасни / 1,3 eur за деца 7-11 год; Вечера 4,25 eur за возрасни / 2,3 eur за деца 7-11 год.
 ● Доплата за Новогодина Вечера за деца 7-11 години:13 eur.

 

Можност за доплата:

Ски Бус до центар на Копаоник;

Ски Карта за Ски стаза Junior (400m долга за деца и почетници) ски инструктори и ски оперема;

Спа Центар:базен 2×4 m, Сауна,Џакузи,Хамам,Тушњви,Фитнес Центар.

Остатии содржини за забава:Биљард,Стони Фудбал,Пинг Понг,Стони Тенис.