Mura 3* - Импала Травел
+389 31 418-900 contact@impala.com.mk
+389 31 418-900 contact@impala.com.mk

Mura 3*

MURA 3* – Боровец
www.borovetz-resort.com/hotel-mura-en.html
РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА : 10% за резервација и уплата до 01.12.2019
БОНУСИ : 7=6 за период на престој од 04.01-31.03.2020 (попустите НЕ се комбинираат)
Цените се по лице за 1 ноќ. на база ПОЛУПАНСИОН 01.12-24.12.2019 25.12-03.01.2020 04.01-31.03.2020
Вид на сместување      
Двокреветна соба – стандард  2+1                                    33,00 €                                             60,00 €                                                            33,00 €
Трокреветна соба – со балкон 3+1                                    36,00 €                                             63,00 €                                                            36,00 €
Во цената е вклучено :  појадок и вечера,  користење на фитнес, сауна, билјард, сала за игри, паркинг, интернет.

Дополнителни услови :

  • Деца до 2.99 год. – бесплатно
  • Прво и второ дете од 2-12.99 год. на дополнително легло – 50% попуст
  • Возрасен на дополнително легло во двокреветна соба – 25% попуст
  • Доплата за еднокреветна соба – 15€ на ден
  • Доплата за новогодишна вечера (задолжително) : возрасни – 65€, дете од 2-12.99 год. – 35€
  • Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден

Локација: 50 м од ски лифтовите

Со својата локација претставува хотел одличен за млади и за семејства. На располагање на своите гости им нуди ресторан, лоби бар, интернет, сеф на рецепција, масажи.