Jagoda - Malina 3* - Импала Травел
+389 31 418-900 contact@impala.com.mk
+389 31 418-900 contact@impala.com.mk

Jagoda – Malina 3*

ВИЛИ ЈАГОДА И МАЛИНА – Боровец
www.borovetz-resort.com
РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА : 10% за резервација и уплата до 01.12.2019
БОНУСИ : 7=6 за период на престој од 04.01-31.03.2020 (попустите НЕ се комбинираат)
Цените се за наем на вила за 1 ноќевање 01.12-24.12.2019 25.12-03.01.2020 04.01-31.03.2020
Вид на сместување      
ЈАГОДА  4+0                          58,00 €                        117,00 €                              58,00 €
ЈАГОДА СО САУНА 4+0                          65,00 €                        123,00 €                              65,00 €
ЈАГОДА ДЕЛУКС (без кујна) 4+0                          71,00 €                        129,00 €                              71,00 €
МАЛИНА  4+2                          75,00 €                        133,00 €                              75,00 €
МАЛИНА ДЕЛУКС (без кујна) 4+2                          80,00 €                        139,00 €                              80,00 €
Во цената е вклучено :  ноќевање, паркинг.
Доплата за појадок : возрасен – 6€, дете – 4€. Доплата за вечера : возрасен – 10, дете – 5€.

Дополнителни услови:

  • Доплата за дополнително легло во Малина – 6€, дете до 2.99 год. – бесплатно
  • Доплата за новогодишна вечера (задолжително) : возрасни – 70€, дете од 2-12.99 год. – 35€
  • Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден

Локација : 2 км од Боровец

Идеално место за одмор со пријателите и семејството. Во склоп на вилите има ресторан, маркет, паркинг, сеф на рецепција, сауна, терени за спортување. Организиран транспорт до Боровец. 

Вили Јагода (40 фински вили): дневна соба со 2 редовни легла, ареа за седење, плакар, ТВ , спална со 2 дрвени кревети на спрат, комплетно опремена кујна, тоалет, балкон. 10 од вилите имаат сауна

Вили Малина (28 вили на 2 спрата): дневна соба со 2 редовни легла, ареа за седење, плакар, ТВ , 2 кревети на вториот спрат, комплетно опремена кујна, тоалет, можност за 2 дополнителни кревети на првиот спрат.