WELLNESS HOTEL BULGARIA 4* - Импала Травел
+389 31 418-900 contact@impala.com.mk
+389 31 418-900 contact@impala.com.mk

WELLNESS HOTEL BULGARIA 4*

БОНУСИ : 6=5, 7=6, 10=9 за период на престој 06.01-15.04.2020

Цените се по лице за 1 ноќевање со појадок 01.12-28.12.2019 29.12-05.01.2020 06.01-28.02.2020
Вид на сместување 01.03-15.04.2020    
Двокреветна соба 2+1                     31€                     69€                   38€
Апартман 2+2                     35€                     87€                    41€
Возрасен на дополнително легло                     25€                     63€                    29€
Доплата за вечера : возрасен – 10€ , дете – 5€

Во цената е вклучено : користење на внатрешен базен, џакузи, финска сауна, инфрацрвена сауна, парна бања, контрастен туш, релакс водопод, ски гардеробер, интернет.

  • Дополнителни услови : 
  • Прво дете до 3.99 год. – бесплатно
  • Второ дете од 0-3.99 год. на дополнително легло – доплата 14€
  • Дете од 4-11.99 год. на дополнително легло – доплата 22€
  • Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден