Grami 3* - Импала Травел
+389 31 418-900 contact@impala.com.mk
+389 31 418-900 contact@impala.com.mk

Grami 3*

Попуст за РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА : 10% за резервација и уплата до 15.11.2018 (не важи за период на престој 29.12-02.01.2019)

БОНУСИ : 7=6 за период на престој 01.12-28.12.2018 | 03.01-31.03.2019 (не се комбинира со попуст за резервација)

GRAMI 3* – Банско
Попуст за РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА :
 10% за резервација и уплата до 15.11.2019 (не важи за период на престој 29.12-02.01.2020)
БОНУСИ : 7=6 за период на престој 01.12-28.12.2019 | 03.01-31.03.2020 (не се комбинира со попуст за резервација)
Цените се по лице за 1 ноќевање 01.12-28.12.2019 03.01-07.01.2020 29.12-02.01.2020
08.01-31.01.2020 01.02-10.02.2020  
Вид на сместување 11.02-31.03.2020    
НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК
Двокреветна соба  2+1                                 19,00 €                           21,00 €                                       36,00 €
Апартман  2+2                                 20,00 €                           22,00 €                                       38,00 €
ПОЛУПАНСИОН
Двокреветна соба  2+1                                 25,00 €                           27,00 €                                       41,00 €
Апартман  2+2                                 26,00 €                           28,00 €                                       43,00 €

Во цената е вклучено : користење на внатрешен базен, сауна, парна бања, интернет, паркинг.

Дополнителни услови :
▪ Деца до 6.99 год. – бесплатно
▪ Дете од 7-13.99 год. на дополнително легло – 60% попуст
▪ Возрасен на дополнително легло – 30% попуст
▪ Доплата за новогодишна вечера (задолжително) : на база НП – возрасен 70€, дете 35€ | на база ПП – возрасен – 60€, дете – 30€
▪ Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден

Хотел Грами се наоѓа во предградието на Банско, на само 500 метри од жичарница Банско. Овој
традиционално украсен хотел нуди бесплатен Wi-Fi и бесплатен, приватен паркинг .

Собите во хотелот Grami имаат приватна бања со туш, подно греење, телевизор со кабелски
канали и телефон. Некои соби имаат балкон со поглед на Пирин планина.