BELVEDERE 4* - Импала Травел
+389 31 418-900 contact@impala.com.mk
+389 31 418-900 contact@impala.com.mk

BELVEDERE 4*

KOMPLEKS BELVEDERE 4*

ПОПУСТ ЗА РАНИ РЕЗЕРВАЦИИ
– 15% попуст за резервации направени до 31.10.2020
– 10% попуст за резервации направени до 30.11.2020
Бонуси: 7=6, 10=9 за период на престој од 19.12-25.12.2020 и од
03.01.2021-01.04.2021
**Попустот за рани резервации СЕ комбинира со БОНУСИТЕ !!!

BELVEDERE 4*- BANSKO

ПОЛУПАНСИОН

 

26.12-02.01

 

03.01-08.03

19.12-25.12

09.03-01.04

Апартман со една спална 2+2 / цена за 2 лица

150 €

106 €

78 €

Апартман со две спални 4+2 / цена за 4 лица

245 €

190 €

129 €

Дете 6-11,99 год на дополнително легло

28 €

28 €

25 €

Возрасен на дополнително легло

39 €

39 €

36 €

Во цената е вклучено : 

  • Ноќевање со појадок и вечера за две лица во апартман со една спална и за четири лица во апартман со две спални
  • Tранспорт до ски лифтовите
  • Kористење на внатрешен базен, сауна, парна бања, финес, џакузи, детско катче, интернет, паркинг

Попусти и доплати:

  • Дете до 5,99 год. – бесплатно
  • Доплата за Новогодишна вечера (не задолжително) 70€ / возрасен, 35€/ дете од 6- 11,99 г.,деца до 5,99г – бесплатно

Капацитет на сместување:

  • Апартман со една спална – мин. 2 возрасни / макс. 4 возрасни
  • Апартман со две спални – мин. 4 возрасни / макс. 6+1 дете до 5,99 год
  • Минимум престој во период 26.12.-02.01.2021 и 03.01 – 08.03 е 5 ноќевања.
  • Минимум престој 3 ноќевања за цел период.

Во цените не е вклучено : патничко осигурување и туристичка тaкса 1€ по лице на ден

Цените се дадени во евра, плаќање во денарска противвредност 1€ = 62,00 мкд