Бугарија - Импала Травел
+389 31 418-900 contact@impala.com.mk
+389 31 418-900 contact@impala.com.mk

Бугарија

НОВА ГОДИНА 2020

ИНТЕРХОТЕЛ САНДАНСКИ

Цените се валидни за мин.3 ноќевања во период од

28.12.2019 – 01.01.2020

 

Пакети со гала вечера во механа “Блгаре“

Вид на сместување

3 НП

4 НП

3 ПП

4 ПП

Двокреветна соба (2+1)

/

650€

592€

722€

Еднокреветна соба (1+0)

/

450€

393€

484€

Студио (2+2)

/

859€

748€

921€

Апартман (2+2)

/

945€

812€

1005€

Услови за лица на дополнително легло

Деца до 3.99 год.

Бесплатно

Дете од 4-11.99 год. на доп.легло во соба

/

115€

120€

146€

Дете од 4-11.99 год. на ред.легло во еднокреветна соба

/

46€

67€

78€

Дете од 4-11.99 г. на доп.легло во апп или студио

/

46€

67€

78€

Дете од 12-15.99 г. на доп.легло во соба или апп

/

248€

237€

285€

Возрасен на доп.легло во апп

/

248€

237€

285€

 

Пакети со гала вечера во средоземноморски ресторан “Ренесанс“

Вид на сместување

3 НП

4 НП

3 ПП

4 ПП

Двокреветна соба (2+1)

/

672€

613€

742€

Еднокреветна соба (1+0)

/

465€

403€

494€

Студио (2+2)

/

880€

768€

941€

Апартман (2+2)

/

966€

833€

1025€

Услови за лица на дополнително легло

Деца до 3.99 год.

Бесплатно

Дете од 4-11.99 год. на доп.легло во соба

/

121€

125€

151€

Дете од 4-11.99 год. на ред.легло во еднокреветна соба

/

51€

72€

83€

Дете од 4-11.99 г. на доп.легло во апп или студио

/

51€

72€

83€

Дете од 12-15.99 г. на доп.легло во соба или апп

/

258€

248€

295€

Возрасен на доп.легло во апп

/

258€

248€

295€

 

Пакети со гала вечера во ресторан “Сандански“

Вид на сместување

3 НП

4 НП

3 ПП

4 ПП

Двокреветна соба (2+1)

/

704€

644€

774€

Еднокреветна соба (1+0)

/

481€

418€

484€

Студио (2+2)

/

910€

799€

972€

Апартман (2+2)

/

996€

864€

1056€

Услови за лица на дополнително легло

Деца до 3.99 год.

Бесплатно

Дете од 4-11.99 год. на доп.легло во соба

/

128€

132€

159€

Дете од 4-11.99 год. на ред.легло во еднокреветна соба

/

59€

80€

91€

Дете од 4-11.99 г. на доп.легло во апп или студио

/

59€

80€

91€

Дете од 12-15.99 г. на доп.легло во соба или апп

/

273€

264€

310€

Возрасен на доп.легло во апп

/

273€

264€

310€

 

НП – НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК

ПП – ПОЛУПАНСИОН

Пакетната цена е за соба (2 лица) и вклучува :

  • Сместување во соодветниот вид на соба за 3 или 4 ноќевања на база ноќевање со појадок или полупансион
  • Празнична новогодишна вечера на 31.12 на сет мени во соодветниот ресторан
  • Бранч на 01.01.2020 од 10:00-14:00 ч.
  • Користење на СПА Центар : внатрешен и надворешен базен со минерална вода 33°С, отворен термален базен со минерална вода 38°С, сауна, парна бања, фитнес
  • Детски кат, интернет, паркинг
  • Туристичка такса