+389 31 418-900 contact@impala.com.mk
+389 31 418-900 contact@impala.com.mk

Mia’s favorite hotel – Маврово

Маврово

MIA’S FAVORITE HOTEL – Маврово

 

Хотелот Mia’s Favorite во својата понуда има бар, градина, тераса и бесплате Wi-Fi интернет. Сите соби имаат сопствено купатило ТВ со кабловски канали, бокал за топла вода, фен за коса и гардеробер.

ЦЕНИТЕ СЕ ИЗРАЗЕНИ ПО СОБА НА ДЕН, НА БАЗА НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК

ЗИМА 2021

Mia’s Favorite Hotel – Маврово
Тип на соба Капацитет цена за 1 лице цена за 2 лица
Еднокреветна спорт соба 1 возрасно 45еур /
Двокреветна спорт соба 2 возрасни 45еур 60еур
Спорт премиум соба 3 возрасни 60еур 80еур
Стандард соба 2 возрасни 60еур 80еур
Стандард двокреветна со балкон 2 возрасни 70еур 90еур
Премиум соба 3 возрасни 70еур 100еур
Фамилијарен свит 4 возрасни 90еур 120еур
Фамилијарен Спорт свит 4 возрасни 70еур 90еур
ВИП апартман 2 возрасни+1софа 115еур 135еур
ВИП Спорт комфорт Апартман 6 возрасни 90еур 110еур
ВИП Супериор Апартман 5возрасни +2софа кревета 130еур 160еур
1 дете до 11,99год – бесплатно, 2ро дете до 11,99год – 15еур на ден
Деца над 12год – плаќаат 30еур на вечер
Дополнително возрасно лице во соба се наплаќа 30еур на вечер
Во Вип Апартман дополнително лице се доплаќа 30еур на вечер
4то или 5то или 6то возрасно лице 20еур на ден
Check in: 14:00 Check out:10:00h

Политика на отказ на резервација: До 14 дена пред пристигање – без пенали, по овој период 50% пенали.

Рано чекирање може да се дозволи, само доколку собата е слободна, и средена.

Касно одјавување од хотел до 18:00часот – се доплаќа 50% од цената на ден, доколку се одјавите после 18часот се наплаќа целосно ноќевање

Официјална веб страна на хотелот, за повеќе информации и слики од собите: https://miasfavorite.com/

  • Дозволени се миленичиња тешки до 12 килограми