Lake view апартмани - Маврово - Импала Травел
+389 31 418-900 contact@impala.com.mk
+389 31 418-900 contact@impala.com.mk

Lake view апартмани – Маврово

Маврово

LAKE VIEW – АПАРТМАНИ

 

Сместени во прекрасната природа  на Националниот парк Маврово, во непосредна близина на  ски патеките и езерото, Lake View  апартманите нудат модерно и удобно сместување за вашето следно незаборавно патување.

 • Апартмани со поглед на Мавровското езеро
 • Се наоѓа на 500 метри од омилениот Mia`s Favorite хотел
 • Приватна зграда со паркинг, 2 лифта во зградата.
 • Комплетно опремени: Дневна соба, кујна, спална соба и тоалет.

Големина по стан:

 • 33м2 – спалната соба е одделена со преграда .
 • 44м2 – спалната соба е одделена со врата.
 • Сите апартмани се со 1 спална соба со 2 единечни кревети по избор да бидат поврзани во 1 брачен кревет, и софа во дневната соба која може да се прилагоди за сместување на 2 лица.
 • Бесплатна корпа за појадок при пристигнување  (свеж леб, јајца, сок, млеко, путер)

 

Услуга Цена
2 дена 198 €
3+1 гратис 297 ‎€
5+2 гратис 495 ‎€

 

УСЛОВИ:

 • Резервација се прави со авансна уплата од минимум 30% од цената на аранжманот.
 • Комплетна доплата 7 дена пред поаѓање.
 • Цените се дадени во евра, уплата се врши исклучиво во денарска противвредност по курс 1€ = 62мкд.
 • Миленичиња се дозволени до 12кг
 • Порано чекирање во собите е бесплатно доколку постои можност