Хотел Вип 3* - Берово - Импала Травел
+389 31 418-900 contact@impala.com.mk
+389 31 418-900 contact@impala.com.mk

Хотел Вип 3* – Берово

Берово

ХОТЕЛ ВИП 3*

Изграден во модерен стил и е лоциран до самото езеро, со прекрасен поглед на околните шуми и зелените планини во близина на Берово. Се наоѓа до самото езеро, со прекрасен поглед на околните шуми и зелените планини па доколку сакате да избегате од градската врева, стресното секојдневие, сообраќајниот метеж и барем за кратко да им се вратите на мирот, спокојството и природата во Македонија, испланирајте викенд на Беровско езеро. Берово е сместено во Малешевијата, на крајниот источен дел на Македонија, на двата брега на реката Брегалница. Уживајте во локалната гледка од Вашата соба. Модерна декорација, туш кабина и кревет со мека покривка, прекрасната панорама и кристално чистиот воздух, ќе придонесат за Ваш комплетен одмор и релаксација. Секоја од собите е опремена со модерните удобности како што се следниве: крпи, фен, кабловски/сателитски ТВ канали, туш кабина и тоалет, 20 инчен или поголем телевизор, повеќето од собите се со прекрасен балкон или тераса.

ТИП НА СОБА

 Цена по соба на ден

 за ноќевање со појадок 

Eднокреветна соба

1,100 денари

Двокреветна соба (поглед планина)

1,500 денари

Двокреветна соба (поглед езеро)

1,700 денари

Трокреветна соба (поглед езеро)

2,060 денари

 Четворокреветна соба (поглед езеро) 

2,400 денари

Напомени:

  • Цена по соба на база ноќевање со појадок
  • Во цената е вклучено ДДВ и туристичка такса
  • Услови за деца:
    – Деца до 2 години бесплатно.
    – Деца од 2 до 10 години плаќаат 50%, добиваат легло и појадок.
  • Доплата за ручек или вечера 250 денари.