Хотел Манастир 4* - Берово - Импала Травел
+389 31 418-900 contact@impala.com.mk
+389 31 418-900 contact@impala.com.mk

Хотел Манастир 4* – Берово

БЕРОВО

ХОТЕЛ МАНАСТИР 4*

 

Хотел Манастир се наоѓа на излезот од Берово, до манастирот Св.Архангел Михаил, на 5 км оддалеченост од езерото. Хотелот располага со 31 соба, ресторан со традиционална кујна, СПА содржини, две летни тераси, терен за тенис, терен за одбојка, фитнес сала, три комплетно опремени сали за состаноци, голем парк и бар покрај река, детско игралиште и секако надгледуван паркинг простор.

На гостите им нудиме сместување во автентична градба, традиционална кујна со многу локални специјалитети приготвени од малешевски еко-производи и производи со органско потекло, разни активности како: планинарење, велосипедизам по планински патеки, пикник излети, прошетки покрај езеро, посета на бачило, манастири, стари занаети и природни и културни знаменистости…

ЦЕНИ

  Еднокреветна соба  

  Двокреветна соба  

  Трокреветна соба  

 НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК 

1,470

1,220

1,160

 ПОЛУПАНСИОН

СТАНДАРДНО МЕНИ 

1,900

1,650

1,590

 ПОЛН ПАНСИОН

СТАНДАРДНО МЕНИ 

2,270

2,020

1,960

 

Напомени, услови и услуги:
  • Цените се дадени во денари на лице по ноќ за соодветната услуга со вклучен ДДВ и туристичка такса и без вклучен пијалок за време на оброците;
  • Дополнителни информации:
    Дете до 5,99 бесплатно
    Дете од 6-11,99 / 50% попуст за соодветната услуга;
  • Две деца 0-5,99 / 50% од цената за возрасен за соодветната услуга;
  • Трето лице е по цена за трокреветна соба за соодветната услугa;