Хотел Гранит 4* - Охрид - Импала Травел
+389 31 418-900 contact@impala.com.mk
+389 31 418-900 contact@impala.com.mk

Хотел Гранит 4* – Охрид

ОХРИД

Хотел Гранит 4*

 

Хотел Гранит е лоциран на крајбрежјето на Охридското езеро, во месноста Св.Стефан, 5км од центарот на Охрид и 12км од аеродромот во Охрид  Хотел Гранит е модерен хотел со четири ѕвезди. Располага со резиденција, ресторан, кафе-бар, големи тераси и сопствена песочна плажа.

Лето 2020
Тип на соба Двокреветна соба Еднокреветна соба
Ноќевање со појадок 27,5 € 38 €
Полупансион 36 € 46 €
*Цените се дадени по лице

 

Напомени и услови:

  • Цените се по лице на ден со вклученa тур.такса;
  • Деца до 6г. – бесплатно;
  • Деца од 06 -12 г. –  50 % попус;
  • Доплата за апартман + 12€, по лице по услуга;