+389 31 418-900 contact@impala.com.mk
+389 31 418-900 contact@impala.com.mk

Велнес Хотел Бугарија 4*

Велнес Хотел Бугарија 4*

Банско Лето 2020

 

Период на престој

15.06-30.09.2020

Тип на сместување

Ноќевање со појадок

Двокреветна соба (2+1)

28€

Еднокреветна соба

37€

Прво дете до 3.99 год.

Бесплатно

Второ дете до 3.99 год

Доплата 13€

Дете од 4-11.99 год.

Доплата 16€

Возрасен на доп. легло

Доплата 18€

Цените се во евра по лице и вклучуваат :

  • Ноќевање со појадок
  • Користење на СПА ЦЕНТАР (внатрешен базен, џакузи, сауна)
  • Интернет, паркинг

 

Доплата за ПОЛУПАНСИОН : возрасен – 11€ , дете – 8€

 

Во цените не е вклучено: патничко осигурување и туристичка тaкса 1€ по лице на ден