Хотел ГРИН ВУД 4* - Импала Травел
+389 31 418-900 contact@impala.com.mk
+389 31 418-900 contact@impala.com.mk

Хотел ГРИН ВУД 4*

Хотел ГРИН ВУД 4* – Банско

Цени валидни за ПРОЛЕТ ~ ЛЕТО – ЕСЕН 2020

Редовен ценовник :

Термин на престој

15.06-30.06.2020

01.09-30.11.2020

01.07-31.08.2020

Вид на сместување

1 ноќ.

1 ноќ.

2 ноќ.

3 ноќ.

5 ноќ.

7 ноќ.

Двокреветна соба (2+0)

30€

44€

41€

35€

31€

30€

Студио (2+2)

33€

49€

45€

41€

35€

33€

Едноспален апартман (2+2)

36€

55€

50€

44€

39€

37€

Двоспален апартман (2+2)

33€

49€

45€

41€

35€

33€

 

 

СПЕЦИЈАЛНА ЦЕНА за престој од 8 и над 8 ноќевања

(период на престој 15.06-30.11.2020)

Двокреветна соба (2+0)

27€

Студио (2+2)

30€

Едноспален апартман (2+2)

35€

Двоспален апартман (2+2)

34€

Дополнителни услови :

  • Деца до 5.99 год. – бесплатно
  • Прво дете од 6-13.99 год. на дополнително легло – бесплатно
  • Второ дете од 6-13.99 год. на дополнително легло – 50% попуст
  • Возрасен на дополнително легло – 20% попуст
  • Напомена : за сместување во двоспален апартман се наплаќаат 4 редовни суми

 

Цените се во евра по лице за 1 ноќевање и вклучуваат :

  • Ноќевање на база СЕ ВКЛУЧЕНО – појадок, ручек, вечера, ужини, неограничени пијалоци до 23 ч.
  • Користење на СПА ЦЕНТАР (внатрешен базен, надворешен базен,сауна, парна бања, турска бања, фитнес)
  • Детски кат
  • Интернет, паркинг

 

Во цените не е вклучено : патничко осигурување и туристичка тaкса 1€ по лице на ден