Хотел ГРАНД РОЈАЛ 4* - Импала Травел
+389 31 418-900 contact@impala.com.mk
+389 31 418-900 contact@impala.com.mk

Хотел ГРАНД РОЈАЛ 4*

Хотел ГРАНД РОЈАЛ 4* – Банско

Лето – Есен 2020

Период на престој

30.06-30.09.2020

01.10-30.11.2020

Тип на сместување

Ноќевање со појадок

Студио (2+1)

17€

19€

Едноспален апартман (2+2)

18€

20€

Двоспален апартман (4+2)

17€

19€

Дете до 2.99 год.

Бесплатно

Прво дете од 3-12.99 год. на доп.легло

Бесплатно

Второ дете од 3-12.99 год. на доп.легло

50% попуст

Возрасен на доп. легло

30% попуст

Напомена : за сместување во двоспален апартман се плаќаат 4 редовни суми

СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА : 7=6

Цените се во евра по лице и вклучуваат :

  • Ноќевање со појадок
  • Користење на СПА ЦЕНТАР (внатрешен базен, сауна, парна бања,релакс зона, фитнес)
  • Детски кат
  • Интернет, паркинг

 

Доплата за ПОЛУПАНСИОН : возрасен – 11€ , дете – 6

 

Во цените не е вклучено :патничко осигурување и туристичка тaкса 1€ по лице на ден