+389 31 418-900 contact@impala.com.mk
+389 31 418-900 contact@impala.com.mk

Хотел Грами 3*

Хотел ГРАМИ 3* – Банско

Лето – Есен 2020

 

Период на престој

26.06-14.07.2020

01.09-30.11.2020

15.07-31.08.2020

Вид на сместување

НП

ПП

АЛЛ

НП

ПП

АЛЛ

Двокреветна соба (2+2)

14€

20€

25€

15€

21€

26€

Апартман (4+0)

14€

20€

25€

15€

21€

26€

• Дете од 0-1.99 год

Бесплатно

• Прво дете од 2-06.99 год. на доп. легло

Бесплатно

• Второ дете од 2-07.99 год. на доп. легло

7€

11€

14€

8€

12€

15€

• Деца од 6-12.99 год. на доп. легло

7€

11€

14€

8€

12€

15€

• Возрасен на доп. легло

10€

16€

22€

11€

17€

23€

• За сместување во апартман се наплаќаат 4 редовни суми

НП – ноќевање со појадок | ПП – појадок и вечера | АЛЛ – се вклучено

Цените се во евра по лице и вклучуваат :

  • Ноќевање на база НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК | ПОЛУПАНСИОН – појадок, вечера | СЕ ВКЛУЧЕНО – појадок, ручек, вечера, ужина, неограничени пијалоци до 22 ч.
  • Користење на СПА ЦЕНТАР (внатрешен базен, сауна, парна бања)
  • Детски кат, интернет, паркинг

 

Во цените не е вклучено : патничко осигурување и туристичка тaкса 1€ по лице на ден