Хотел „Белаџио“ - Импала Травел
+389 31 418-900 contact@impala.com.mk
+389 31 418-900 contact@impala.com.mk

Хотел „Белаџио“

Хотел „Белаџио“

Попуст од 20% за рани резервации направени заклучно со 18.02.2022

 

Цени по лице за 7 ноќевања на база Се Вклучено (All Inclusive)

Термин

Ноќевања

Се вклучено

29/05-05/06

7

365

05/06-12/06

7

379

12/06-19/06

7

399

19/06-26/06

7

435

26/06-03/07

7

455

03/07-10/07

7

485

10/07-17/07

7

495

17/07-24/07

7

525

24/07-31/08

7

525

31/07-07/08

7

525

07/08-14/08

7

525

14/08-21/08

7

525

21/08-28/08

7

495

28/08-04/09

7

485

04/09-11/09

7

465

11/09-18/09

7

389

18/09-25/09

7

375

 

Веб-страница: www.bellagio-hotel.gr

 

Информации за хотелот:

 • Оддалеченост од плажа околу 400 метри
 • Сопствен паркинг
 • Голем убаво уреден зелен двор
 • Ресторан, бар, спортско игралиште, детски дел

Услуги:

 • Се вклучено (All Inclusive)
 • Клима уред, интернет, ТВ, тераса, сопствено купатило – тоалет
 • Менување пешкири и постелнина на 4 ден

Услови за сместување:

 • 1 дете до 11,99 години бесплатно
 • 2 дете до 4,99г. бесплатно
 • 2 дете од 5 до 11,99г. 50% попуст
 • 3 возрасен 30% попуст