Анталија - Импала Травел
+389 31 418-900 contact@impala.com.mk
+389 31 418-900 contact@impala.com.mk

Анталија

Анталија

Авионски превоз 

 

Анталија – идеална дестинација за патување преку целата година, со богато историско наследство и природни убавини.

 

 

ХОТЕЛ

 

НОЕМВРИ

4дена / 3ноќи

 

ДЕКЕМВРИ

4дена / 3ноќи

 

НОВА ГОДИНА

4дена / 3ноќи

 

 

 

RIXOS PREMIUM BELEK 5*

 

 

 

од 439

 

 

од 389

 

од 559

Задолжителна Новогодишна вечера 150

 

 

SUENO HOTELS DELUXE BELEK 5*

 

 

 

од 419

 

 

од 419

 

од 459

Задолжителна Новогодишна вечера 60

 

* Цените се по лице во двокреветна соба

  * Програмата е индивидуална и постои можност за повеќе ноќевања

  * Ограничен број на места

Цената вклучува:

·         Авионски превоз Скопје-Истанбул-Анталија-Истанбул-Скопје ( вклучено 20 кг багаж + 7 кг рачен багаж)

·         Организиран трансфер на релација аеродром – хотел – аеродром

·         3 ноќевања на база All Inclusive

·         Аеродромски такси

Цената не вклучува:

  • Патничко и здравствено осигурување
  • Факултативни излети

 

НАПОМЕНИ:

  • За овој аранжман важат Општите услови на патување на Импала Травел и на СКТМ.
  • Цените се дадени во Евра, уплата се врши исклучиво во денарска противвредност по курс 1 €= 62,00 денари.
  • Пасошот треба да има важност минимум 6 месеци од завршувањето на патувањето.