С. Бања - Импала Травел
+389 31 418-900 contact@impala.com.mk
+389 31 418-900 contact@impala.com.mk

С. Бања

С. БАЊА - БУГАРИЈА - 11-ТИ ОКТОМВРИ

Хотел ХОТ СПРИНГС 4*

 

Петок – Сабота

Недела – Четврток

Двокреветна соба комфорт (2+0)

60€

50€

Двокреветна соба егзекутив (2+1)

63€

52€

Алпин студио (2+2)

71€

60€

 Дополнителни услови :

 • За сместување во еднокреветна соба – 20% попуст од цената за 2 лица
 • Дете до 5.99 год. – бесплатно
 • Прво дете од 6-11.99 год. на дополнително легло – доплата 29€ на ден
 • Второ дете од 6-11.99 год. на дополнително легло – доплата 19€ на ден
 • Дете од 6-11.99 год. на редовно легло – 25% попуст од цената за возрасен
 • Трет возрасен на дополнително легло – доплата 38€ на ден
 • Четврт возрасен на дополнително легло – доплата 29€ на ден

Цените се во евра по лице за 1 ноќевање и вклучуваат :

 • Појадок и вечера
 • Користење на СПА Центар – внатрешни и надворешни базени со минерална вода, сауна, парна бања, турска бања, ледена фонтана, солена соба, тепидариум, лакониум, фитнес
 • Интернет, паркинг

Во цените не е вклучено : патничко осигурување

Хотел АСПА ВИЛА 3*

Вид на сместување

Пакет

2 ПП

Пакет

3 ПП

Двокреветна соба – базен (2+1)

66€

93€

  Дете до 5.99 год. на доп.легло

Бесплатно

Дете од 6-11.99 год. на доп.легло

43€

61€

Двокреветна соба – планина (2+2)

74€

107€

 Дете до 5.99 год. на доп.легло

Бесплатно

 Дете од 6-11.99 год. на доп.легло

47€

68€

  Возрасен на доп.легло

60€

85€

Цените се во евра по лице и вклучуваат :

 • 2 / 3 ноќевања на база појадок и вечера
 • Користење на надворешен базен со минерална вода, џакузи, детски базен, фитнес, сауна, парна бања
 • Интернет
 • Паркинг

Во цените не е вклучено : патничко осигурување и туристичка такса 1€ по лице на ден

Организиран превоз :

Скопје – С.Бања – Скопје

Поаѓање : 10.10.2019

Враќање : 13.10.2019

Цена : 35€ по лице / повратен билет