Mountain Paradise 4* - Импала Травел
+389 31 418-900 contact@impala.com.mk
+389 31 418-900 contact@impala.com.mk

Mountain Paradise 4*

Цени валидни за период на престој : 02.07.2019 – 09.09.2019

Вид на сместување

ALL INCLUSIVE light

Студио (2+0)

22 €

Едноспален апартман (2+2)

24 €

• Прво дете од 0-11.99 год. на дополнително легло – бесплатно

• Второ дете од 3-11.99 год. на дополнително легло – 50% попуст

• Трет возрасен на дополнително легло – 30% попуст

Цените се во евра по лице и вклучуваат :

  • Ноќевање на база ALL INCLUSIVE LIGHT (појадок, ручек, вечера, пијалоци за време на оброците)
  • Користење на СПА ЦЕНТАР (внатрешен базен, сауна, парна бања, џакузи, фитнес)
  • Интернет, паркинг

Во цените не е вклучено : патничко осигурување и туристичка тaкса 1€ по лице на ден