Lucky Bansko 5* - Импала Травел
+389 31 418-900 contact@impala.com.mk
+389 31 418-900 contact@impala.com.mk

Lucky Bansko 5*

Вид на сместување

07.04-24.04.2019

30.04-06.06.2019

07.06 -30.11.2019

 

25.04-29.04.2019

Студио ЛУКС (2+1)

66€

72€

74€

Едноспален апартман ЛУКС (2+1)

77€

84€

85€

Едноспалена партман ДЕЛУКС (2+2)

96€

108€

104€

Едноспален ЕГЗЕКУТИВ (2+2)

123€

142€

131€

Двоспален апартман ЛУКС (4 +1)

146€

163€

154€

Двоспален апартман ЕГЗЕКУТИВ (4+1)

172€

189€

180€

  • Во студио лукс и апартман лукс може да се сместат макс. 2 возрасни + 1 дете до 15.99 год.
  • Во апартман делукс и апартман егзекутив може да се сместат макс. 2 возрасни + 2 деца до 15.99 год./3 возрасни + 1 дете до 15.99 год.

Цените се во евра за наем на соба за 1 ноќевање и вклучуваат :

  • Ноќевање и појадок
  • Внатрешен базен, базен за деца, солен базен и солена соба, ледена соба, џакузи, сауна, парна бања
  • Детски кат

Дополнителни услови :

  • Дополнителните легла во сите видови сместување се бесплатни
  • Доплата за полупансион : возрасен – 16€, дете од 4-11,99 год. – 10€

Во цените не е вклучено : патничко осигурување и туристичка тaкса 1€ по лице на ден