Green Wood 4* - Импала Травел
+389 31 418-900 contact@impala.com.mk
+389 31 418-900 contact@impala.com.mk

Green Wood 4*

Редовен ценовник :

Термин на престој

01.04-30.06.2019

01.09-30.11.2019

01.07-31.08.2019
Вид на сместување 1 ноќ. 1 ноќ. 2 ноќ. 3 ноќ. 5 ноќ. 7 ноќ.
Двокреветна соба (2+0) 30€ 44€ 41€ 35€ 31€ 30€
Студио (2+2) 33€ 49€ 45€ 41€ 35€ 33€
Едноспален апартман (2+2) 36€ 55€ 50€ 44€ 39€ 37€
Двоспален апартман (2+2) 33€ 49€ 45€ 41€ 35€ 33€

 

 

СПЕЦИЈАЛНА ЦЕНА за престој од 8 и над 8 ноќевања

(период на престој 01.04-30.11.2019)

Двокреветна соба (2+0) 27€
Студио (2+2) 30€
Едноспален апартман (2+2) 35€
Двоспален апартман (2+2) 34€

 

Дополнителни услови :

  • Деца до 5.99 год. – бесплатно
  • Прво дете од 6-13.99 год. на дополнително легло – бесплатно
  • Второ дете од 6-13.99 год. на дополнително легло – 50% попуст
  • Возрасен на дополнително легло – 20% попуст
  • Напомена : за сместување во двоспален апартман се наплаќаат 4 редовни суми

Цените се во евра по лице за 1 ноќевање и вклучуваат :

  • Ноќевање на база СЕ ВКЛУЧЕНО-појадок, ручек, вечера, ужини, неограничени пијалоци до 23 ч.  
  • Користење на СПА ЦЕНТАР (внатрешен базен, надворешен базен – од 01.06.2018, сауна, парна бања, турска бања, фитнес)
  • Детски кат
  • Интернет, паркинг

Во цените не е вклучено : патничко осигурување и туристичка тaкса 1€ по лице на ден.