Grand Royale 4* - Импала Травел
+389 31 418-900 contact@impala.com.mk
+389 31 418-900 contact@impala.com.mk

Grand Royale 4*

Период на престој

11.04-07.05.2019

30.06-30.09.2019

01.10-31.10.2019

 

Тип на сместување

Ноќевање со појадок

 

Студио (2+1)

18€

12€

16€

Едноспален апартман (2+2)

20€

14€

18€

Двоспален апартман (4+2)

18€

12€

16€

Дете до 2.99 год.

Бесплатно

 

Прво дете од 3-12.99 год. на доп.легло

Бесплатно

 

Второ дете од 3-12.99 год. на доп.легло

50% попуст

 

Возрасен на доп. легло

30% попуст

 

Напомена : за сместување во двоспален апартман се плаќаат 4 редовни суми

 

Цените се во евра по лице и вклучуваат :

  • Ноќевање со појадок
  • Користење на СПА ЦЕНТАР (внатрешен базен, сауна, парна бања, релакс зона, фитнес)
  • Детски кат
  • Интернет, паркинг

Доплата за ПОЛУПАНСИОН : возрасен – 10€ , дете – 5€

Во цените не е вклучено : патничко осигурување и туристичка тaкса 1€ по лице на ден